برنامه های خاموشی در کرمان 97 جدول زمانبندی قطع برق در مناطق

برنامه های خاموشی در کرمان 97 جدول زمانبندی قطع برق در مناطق

برنامه های خاموشی در کرمان جدول قطع برق کرمان امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در کرمان

زمان اعمال خاموشی در کرمان زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در استان کرمان

برنامه بلوک بندی قطع برق در کرمان ساعات قطعی برق کرمان

امروز برق کدام منطقه کرمان قطع می شود/؟

برنامه های خاموشی در کرمان,برنامه قطعی برق کرمان,جدول زمانبندی قطع برق کرمان

در پی افزایش مصرف برق در استان های کشور و کمبود تولید برق در سراسر کشور، برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید برق در استان ها بویژه کرمان منتشر گردیده است که در ادامه ملاحظه می کنید.

در تمامی استان ها شرکت های توزیع نیروی برق از هموطنان خواهشمند است با کنترل مصرف و صرفه جویی در مصرف برق علی الخصوص عدم استفاده و یا کاهش استفاده از وسایل برقی در ساعات اوج مصرف یعنی ۱۹ تا ۲۳ شب، کمک کنند تا کل کشور بتوانند از نیروی برق استفاده کنند و دچار قطعی طولانی نشوند.

زمان اعمال خاموشی ها در کرمان طبق اطلاعیه شرکت توزیع برق خراسان شمالی می باشد و معمولا از ساعت ۱۱ الی ۱۸ می باشد. در صورتی که از کولرهای گازی استفاده می کنید، ترموستات کولر گازی خود را بین ۲۳ تا ۲۵ تنظیم کنید.

جدول زمان بندی قطع برق در کرمان

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که از شنبه مصرف برق کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در کرمان منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

زمان و ساعات احتمالی اعمال خاموشی در کرمان

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از افزایش مستمر دما و پایداری هوای گرم در کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه قطعی برق احتمالی کرمان

این شرکت از مشترکان فهیم خود انتظار دارد با تنها ۱۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ساعات اوج مصرف " ۱۲ الی ۱۸" و انتقال مصارف غیر ضروری به دیگر ساعات،مجموعه صنعت برق را در تامين برق پايدار ياري رسانند.

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir