جریمه فروش مانتو جلو باز چند تومان است و چقدر پلمپ و حبس دارد؟

جریمه فروش مانتو جلو باز چند تومان است و چقدر پلمپ و حبس دارد؟

جریمه فروش مانتو جلو باز چقدر است از دو ماه تا یک سال پلمپ مغازه بعلت فروش مانتوی جلوباز

ممنوعیت فروش مانتو جلوباز و پلمپ مغازه در صورت وجود مانتو جلوباز در ویترین فروشگاه

جریمه فروش مانتو جلو باز,فروش مانتو جلو باز,جریمه فروش مانتوی جلوباز

چند روز پیش اعلام ممنوعیت فروش مانتو جلو باز در مغازه ها و فروشگاه های مانتو، مغازه داران و کسبه لباس زنانه را دچار شوک کرد؛ در جدیدترین اخبار روز منتشر شده، جریمه فروش مانتو جلوباز به صورت نقدی و حتی پلمپ مغازه از دو ماه تا یک سال گفته شده است.

مغازه ها و فروشگاه هایی که اقدام به فروش مانتوهای جلو باز و بدون دکمه کنند، جریمه خواهند شد. این فروشنده ها از دو ماه تا یک سال مغازه ها و فروشگاه هایشان پلمپ خواهد شد.

مقدار جریمه فروش مانتو جلو باز

چند روزی است که خبری مبنی بر غیر قانونی بودن و ممنوعیت فروش مانتو های جلو باز در رسانه ها منتشر شده و هر فروشگاه و مغازه و یا تولید کننده ای که این جنس و مدل مانتو و پوشش را فروشد و با طراحی و تولید کند ، شامل جریمه و پلمپ خواهد شد.

جریمه و پلمپ مغازه های فروش مانتو جلو باز چقدر است؟

طبق این خبر اگر چنین مانتو هایی در فروشگاه ها و ویترین مغازه ها مشاهده شود ، جمع‌آوری و واحد صنفی نیز از دو ماه تا یک سال پلمب خواهد شد.

اتحادیه پوشاک هیچگاه مجوزی مبنی بر فروش مانتو و تیشرت ‌های غیر معمول و بی حجابی و خارج از شأن جامعه اسلامی صادر نکرده که حالا بخواهد آن را لغو و ممنوع کند.
ما همیشه با این مدل ها برخورد داشتیم و این موضوع تازگی ندارد. ما از سال گذشته خصوصاً عید نوروز به شدت ‌با آن برخورد داشته‌ایم.

مجوزی مبنی بر فروش اینگونه کالاها وجود ندارد و اگر فروش آن وجود دارد، غیر قانونی است. البته بیشتر به صورت دست فروش در خیابان‌ها و میادین شاهد فروش این قبیل اجناس هستیم.
البته فروشگاه‌هایی هم در سطح شهر وجود دارند که دست به فروش کالاهای نامناسب و غیر اخلاقی می‌زنند؛ در هر حال برخورد اتحادیه با اینگونه واحدهای صنفی محکم و قطعی خواهد بود و مانتوها و اجناس مغایر با قوانین اسلامی آنان جمع‌آوری و واحد صنفی نیز از دو ماه تا یک سال پلمب خواهد شد.

وی همچنین گفت:اتحادیه پوشاک با راهکارهای مختلفی مانند کاهش و تخفیف عوارض و مالیات، از این واحدها حمایت خواهد کرد.

صدیق با تاکید بر حمایت از واحدهای تولیدی قانونی ادامه داد: ما باید از واحدهایی که مطابق با قانون ، کار می‌کنند حمایت کنیم تا جلو تعطیلی واحد تولیدی گرفته شود.
مشاهده می شود تعداد کمی از این مدل ها به صورت بارهای شخصی از مرزها وارد و در شوهای خانگی عرضه می‌شوند.

همچنین در پرتال دکترسلام بخوانید :

مدل مانتو تابستانی 97

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir