جزئیات علت رد شدن درخواست معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

جزئیات علت رد شدن درخواست معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

چرا درخواست معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی قبول نشد؟

نتیجه درخواست معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

جزئیات معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

معافیت سربازی بازیکنان تیم ملی

بعد از انتشار خبر درخواست وزیر ورزش و جوانان برای معافیت از سربازی بازیکنان تیم ملی جنجال های بسیاری در پی این نامه در شبکه های اجتماعی کلید خورد و واکنش های بسیاری متوجه این نامه گردید.

سردار کمالی نیز ضمن غیر قانونی خواندن این درخواست با انتشار یک نظرسنجی از مردم در اینستاگرام مخالفت مردم با این اتفاق را به همگان نمایان ساخت هنوز خبری از نتیجه نهایی و واکنش ناجا مشخص نشده بود تا اینکه امروز سخنگوی ناجا نسبت به این نامه و درخواست واکنش نشان داد.

سخنگوی نیروی انتظامی در واکنش به نامه وزیر ورزش و جوانان گفت : در پی درخواست وزارت ورزش مبنی بر معافیت ستارگان فوتبال کشورمان این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

سردار منتظرالمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم در واکنش به درخواست وزارت ورزش مبنی بر معافیت تعدادی از فوتبالیست‌های تیم ملی اظهار کرد: در پی درخواست وزارت ورزش مبنی بر معافیت ستارگان فوتبال کشورمان این موضوع را پیگیری می‌کنیم که شرایط مناسبی برای خدمت آنان فراهم شود تا بتوانند در تیم‌های ورزشی نیروهای مسلح ادامه خدمت دهند و هر زمان که تیم ملی به آنان نیاز داشت در اختیار تیم قرار گیرند.

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir