پست مائده هژبری در مورد رقصیدن| آیا مائده هژبری دیگر نمی رقصد؟

پست مائده هژبری در مورد رقصیدن| آیا مائده هژبری دیگر نمی رقصد؟

پست جدید اینستاگرام ماهی مائده در مورد رقصیدن او آیا مائده هژبری دیگر نمیرقصد آیا مائده رقصیدن را کنار گذاشته است

پست مائده در مورد کلیپ های جدید رقصیدن او مائده باز هم میرقصد یا نه

پست مائده هژبری در مورد رقصیدن,آیا مائده هژبری دیگر نمی رقصد؟

پس از پخش مستند بیراهه و حضور ماهی مائده یا همان مائده هژبری در صداوسيما به خاطر انتشار کلیپ رقص هايش در اينستاگرام حالا وي در پيج شخصي خود گفته است : من فهميدم رقصيدن يه هنره اما نبايد اونو به همه نشون داد.

متن کامل پست مائده هژبری در مورد رقصیدن:

« « « سلام:) بعد از چند وقت این اولین باری است که براتون می نویسم ! کاری ندارم که پیج های فیک و رسانه های زرد به بهونه حمایت از من چی نوشتن و وضع رو چقدر بدتر کردن! به نظرم همش خواست خدا و هوشمندی بوده برای قویتر شدنم. گلگی از کسی ندارم من فکر میکنم خدا دوستم داشته که تو این سن کم تجربه های سنگین و سخت رو بدست آوردم

و سعی می کنم از این به بعد مثل شخصی رفتار کنم که خدا دوسش داره من مثل هر آدم دیگه ای حتما اشتباهات و کارهایی رو نباید تو جایی که بودم انجام میدادم اما انجام دادمو اینجوری شد. . .

حالا بخاطرشون اذیت شدم تنهایی و دلتنگی کشیدم و از این به بعد نمیخوام اون داستانا دوباره پیش بیاد . من فهمیدم رقصیدن یه هنره اما نباید اونو به همه نشون داد حداقل مدلی که من میرقصیدم.

تغییر سبک همیشه بد نیست و گاهی برای پیشرفت لازمه . هر آدمی لیاقت دیدن هر نوع رقص رو نداره و باید این قضیه رو بتونم مدیریتش کنم حداقل از این به بعد سعی میکنم شما هم به عنوان دوستام کمکم کنید و شایعات و پخش کردن فیلم های قبلی خاتمه بدین . ممنون، یه استایل جدید با آدمای باحال. » » »

( - اختصاصی پرتال دکترسلام )

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir