نحوه ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت در سایت سامانه

نحوه ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت

آموزش دریافت شماره شبا برای سود سهام عدالت ثبت شماره شبای کارت بانکی برای دریافت سود سهام عدالت

نحوه ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت در سایت سامانه

۱۵ مرداد ماه آخرین مهلت ثبت شماره شبای بانکی مشمولان سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام است.

به گزارش اخبار روز پرتال دکتر سلام به نقل از مهر، مشمولان سهام عدالت که تا کنون اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام نکرده‌اند تا ۱۵ مردادماه امسال فرصت دارند که اقدام به این کار کنند.

دریافت شماره شبای بانکی مشمولان جهت واریز سود سال مالی ۱۳۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر به حساب مشمولان در حالی از ۳۰ فروردین ماه سال ۹۶ تا کنون از طریق سامانه سهام عدالت در حال اجرا بوده است که از یکم تیرماه سال جاری، سامانه سهام عدالت در بخش مربوط به دریافت شماره شبای مشمولان برای به روزرسانی و همچنین بررسی در خصوص نحوه دریافت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج و امکان ثبت شماره شبای بانکی جدید در این سامانه فراهم نبود.

بر این اساس با توجه به درخواست‌های مکرر مشمولان سهام عدالت، این امکان از روز ۲۴ تیرماه تا روز ۱۵ مردادماه برای مدتی محدود فراهم شده است تا مشمولان اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir کنند.

نکته قابل تاکید این که پس از این مدت، امکان ثبت دوباره شماره شبای بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام فراهم نخواهد بود.

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

راهنمای ثبت نام سامانه سهام عدالت

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir