دستمزد محمدرضا گلزار برای مسابقه برنده باش بیشترین دستمزد تلویزیون

دستمزد محمدرضا گلزار برای مسابقه برنده باش بیشترین دستمزد تلویزیون

دستمزد محمدرضا گلزار در مسابقه برنده باش چقدر است محمدرضا گلزار برای مجری گری مسابقه برنده باش چقدر دستمزد می گیرد؟

دستمزد محمدرضا گلزار برای مسابقه برنده باش

محمدرضا گلزار برای مجری گری برنامه مسابقه برنده باش در شبکه سه سیما، دستمزدی نجومی دریافت می کند و گفته شده که در تاریخ تلویزیون، بیشترین دستمزد به محمدرضا گلزار برای مجری گری مسابقه برنده باش پرداخت شده است.

گلزار با حضور در برنامه ماه عسل گفت : سرانه مطالعه در کشور ما بسیار پایین است و این واقعا ناراحت کنند است و ریشه ی ساختن نسخه ی ایرانی این مسابقه بزرگ به نام مسابقه بزرگ برنده باش بالا بردن سطح مطالعه ی مردم است. مسابقه بزرگ برنده باش شبکه سه آنقدر جذاب و فوق العاده و پر از هیجان است که من مطمئنم تاثیرات فوق العاده خوبی در جامعه ما خواهد داشت

با فرستادن پیامک به این برنامه لینک یک اپلیکیشن برای نصب ارسال می‌شود و پس از نصب اپلیکیشن باید سوالات متعددی را جواب دهید و بکوشید با پاسخ به سوالات بیشتر صدرنشین شوید.

هشت نفر اول رده بندی این اپلیکیشن که بیشترین تعداد پرسش ها را در هر هفته پاسخ داده باشند، به این برنامه دعوت می‌شوند و برای شرکت در مسابقه با هم رقابت می‌کنند. در عین حال، ۳۰۰ تن از آنهایی که حداقل یک کد قرعه‌کشی به دست آورده‌اند، تصادفی و با قرعه به این برنامه به عنوان تماشاگر دعوت می‌شوند.

کسب حداقل یک کد قرعه کشی برابر با داشتن ۱۰۰۰ امتیاز شرط حضور در قرعه کشی مسابقه برنده باش است و در پایان هر هفته و پس از انتخاب افراد برتر، کدهای قرعه کشی تا پایان فصل در حساب شما مانده و امتیازات شما صفر می‌شود تا در هفته بعدی شانس برای تمامی کاربران برابر باشد.

در پایان هر فصل، یک قرعه کشی بین کاربران انجام خواهد شد که جوایز آن از شبکه سوم سیما اعلام عمومی می‌شود.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir