مهمانان برنامه ایرانیوم | روز و زمان پخش برنامه ایرانیوم شبکه سه سیما

مهمانان برنامه ایرانیوم | روز و زمان پخش برنامه ایرانیوم شبکه سه سیما

ساعت و روز های پخش برنامه ایرانیوم با حضور مجید افشاری خندوانه به عنوان مجری برنامه ایرانیوم در شبکه سه

لیست مهمانان برنامه ایرانیوم مهمان بعدی برنامه ایرانیوم کیست زمان دقیق پخش ایرانیوم چه ساعتیه

مهمانان برنامه ایرانیوم,زمان پخش برنامه ایرانیوم,ساعت پخش برنامه ایرانیوم

یک برنامه جدید از شبکه سه سیما که اخیراً بر روی آنتن رفته است، برنامه ایرانیوم می باشد که با مجری گری مجید افشاری کمدینی که در برنامه خنداننده شو سری اول شرکت کرد و نفر دوم شد، پخش خود را آغاز کرده است.

در همین قسمت های ابتدایی برنامه ایرانیوم شاهد حضور بازیگر نقش اول زن سریال پدر، یعنی لیلا در این برنامه بودیم. محوریت برنامه بر فرا تخیلی نبودن این سریال و وجود داستان های واقعی همانند حامد و لیلا در سریال پدر بود.

زمان دقیق پخش برنامه ایرانیوم | ساعت پخش برنامه ایرانیوم

ایرانیوم را می توانید از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 از شبکه سه سیما با حضور مجید افشار تماشا کنید. تهیه کننده و کارگردان برنامه ایرانیوم، محمد رضا رضائیان می باشد.

مهمانان برنامه ایرانیوم,زمان پخش برنامه ایرانیوم,ساعت پخش برنامه ایرانیوم

یکی از مهمانان ایرانیوم ریحانه پارسا و یا لیلای سریال پدر بود که در اولین گفتگوی خود در این برنامه نشست. البته ریحانه پارسا یکی از مهمانان این برنامه بود ، سوپرایز تهیه کننده برنامه لیلای واقعی و عاشق واقعی در برنامه بود به نام نازنین پیرهادی.

خانمی که قصه زندگیش نه در سریال پدر و در گلیشه و قاب تلویزیون ، بلکه در واقعیت زندگی اتفاق افتاده و با گوشت و پوستش حس کرده بود. شباهت داستان زندگی نازنین پیرهادی در واقعیت به سریال پدر و حامد باعث شد تا دست اندرکاران برنامه از خانم پیرهادی مجری سابق و بازیگر و تهیه کننده امروز دعوت کنند تا نشان دهند که این سریال ها و مخصوصا سریال پدر فراتخیلی نیست و این داستان و اتفاق ممکن است حتی در واقعیت نیز اتفاق بی افتد.

برنامه ایرانیوم با مجری گری مجید افشاری

مهمانان برنامه ایرانیوم,زمان پخش برنامه ایرانیوم,ساعت پخش برنامه ایرانیوم

ایرانیوم هنوز با اینکه در ابتدای کار خود می باشد و تازه آغاز شده است، مخاطبان زیادی بدست آورده است و قطعاً در آینده این برنامه طرفداران بیشتری پیدا خواهد کرد. اگر شما هنوز این برنامه را ندیده اید، پیشنهاد می کنیم یک روز به تماشای آن در طول هفته بنشینید.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir