قیمت ارز مسافرتی شهریور 97 | ارز دولتی به چه کشورهایی تعلق می گیرد

قیمت ارز مسافرتی شهریور 97 | ارز دولتی به چه کشورهایی تعلق می گیرد

قیمت ارز دولتی برای پرداخت به مسافرین شهریور 97 چند است ارز مسافرتی شهریور 97 میزان ارز مسافرتی سهمیه ارز مسافرتی برای ترکیه شهریور 97

قیمت ارز مسافرتی شهریور 97,ارز مسافرتی شهریور 97,نرخ ارز مسافرتی شهریور 97

در جلسه جدیدی که برگزار شده است، تصمیم اتخاذ شده در رابطه با ارز مسافرتی برای شهریور 97 اعلام شده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده گویا قرار است نرخ ارز مسافرتی شهریور 97 به ارز آزاد نزدیک تر شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لاریجانی همچنین گفت که در جلسه قوای سه گانه در رابطه با پرداخت ارز دولتی به مسافرین و گردشگرانی که به خارج سفر می کنند اقدام بسیار خوبی انجام شد و بنا شد تا فورا جلوی پرداخت ارز دولتی به مسافران گرفته شود.

ذوالقدر: ارز مسافرتی گران می‌شود

نماینده مردم تهران به «ایسنا» گفت که براساس بسته جدید ارزی، نرخ ارز مسافرتی تغییر خواهد کرد و به نرخ ارز آزاد نزدیک می‌شود.

سیده‌فاطمه ذوالقدر با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این جلسه ضمن تشریح سیاست‌های جدید ارزی اعلام شد که براساس این سیاست‌ها ارز ۴۲۰۰ تومانی صرفا به کالاهای اساسی و ضروریات اختصاص می‌یابد و نرخ ارز مسافرتی نیز تغییر خواهد کرد و رقم جدید برای آن تعیین می‌شود. به نظر می‌رسد براساس تصمیمات جدید نرخ ارز مسـافرتی به نرخ ارز آزاد نزدیک خواهد شد.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir