پرویز فتاح کیست| بیوگرافی و عکس های پرویز فتاح سوابق اجرایی و مدیریتی

پرویز فتاح کیست| بیوگرافی و عکس های پرویز فتاح سوابق اجرایی و مدیریتی

بیوگرافی کامل سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی و ماجرای ریاست وزارت کار تعاون و رفاه و رد درخواست روحانی

سوابق مدیریتی و اجرایی سید پرویز فتاح علت رد پیشنهاد وزارت کار پرویز فتاح چه بود

پرویز فتاح کیست,بیوگرافی پرویز فتاح,سوابق اجرایی و مدیریتی پرویز فتاح

یکی از گزینه های بعدی برای وزارت کار، تعاون و رفاه سید پرویز فتاح بود که توسط رئیس جمهور روحانی پیشنهاد شد اما آنظور که مشخص شد، پرویز فتاح درخواست رئیس جمهور را رد کرد.

پنج‌شنبه گذشته پس از رأی مجلس به استیضاح علی ربیعی، اسحاق جهانگیری با پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مذاکراتی را جهت دیدار با حسن روحانی و حضور در هیئت دولت صورت داده است که این پیشنهاد با مخالفت فتاح مواجه شده است

بیوگرافی پرویز فتاح | زندگینامه پرویز فتاح

سید پرویز فتاح قره‌باغی (زاده ۱۳۴۰، ارومیه) سیاستمدار اصولگرای ایرانی و رئیس کمیته امداد امام خمینی است. وی پیش از این وزیر نیرو دولت نهم، جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه بوده است.

وی در سال ۱۳۶۸ در رشتهٔ مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف فارغ‌التحصیل شد و در سال ۱۳۸۲ نیز مدرک کارشناسی ارشد صنایع (گرایش سیستم‌ها) را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دریافت کرد. وی قبول‌شدهٔ آزمون دکترا است و به دو زبان انگلیسی و زبان ترکی آذربایجانی تسلط دارد. وی سابقه فعالیت در کردستان و همکاری با سران کرد عراق را دارد. وی بعد از اینکه در اردیبهشت ۹۴ به ریاست کمیته امداد منصوب شد گفت: «مستمری مددجویان کمیته امداد از این پس، قبل از حقوق مدیران و پرسنل این نهاد پرداخت می‌شود.»

وی به عنوان یکی از پنج نامزد نهایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ معرفی شد اما ثبت نام نکرد.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir