حال جواد خیابانی چطور است| آیا خیابانی از بیمارستان مرخص شد؟

حال جواد خیابانی چطور است| آیا خیابانی از بیمارستان مرخص شد؟

حال و روز جواد خیابانی پس از عمل جراحی چگونه است حال جواد خیابانی پس از بستری شدن در بیمارستان چطوره حال جواد خیابانی بهتر شده یا نه

حال جواد خیابانی چطور است

چند روزی است که جواد خیابانی گزارشگر احساسی و بی نظیر ورزشی، دچار حادثه ای شده است و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. برای آگاهی از آخرین شرایط جسمانی و فیزیکی جواد خیابانی با پرتال دکترسلام همراه باشید.

به گزارش اخبار ورزشی به نقل از " ورزش سه" متاسفانه جواد خیابانی گزارشگر فوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده برای مداوا به بیمارستان رفت. او شب گذشته به دلیل زمین خوردن دچار آسیب دیدگی و مشکل می شود و به همین دلیل برای مداوا به بیمارستان می رود. آنطور که خود او گفته باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و این به آن معنا است که چند برنامه ای که باید اجرا کند را نمی تواند انجام بدهد.

خیابانی در این رابطه گفت:« دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم.» او افزود:« متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم.» جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند:«بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم.باید به بیمارستان بروم تا آن جا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.»

گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت:« برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد.» او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت:« عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.»

جواد خیابانی گزارشگر و مجری پراحساس فوتبال ایران است که با گزارش های بازی های خاطره انگیزی چون بازی ایران استرالیا و ایران و آمریکا نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است. او در زلزله کرمانشاه نیز یکی از فعال ترین چهره ها بود و زمان زیادی را صرف کمک به مردم زلزله زد کرد. پرتال دکتر سلام برای این گزارشگر و مجری پراحساس و مهربان آرزوی سلامت دارد و امیدواراست تا هرچه زودتر بتواند بازهم با گزارش های جذابش به عرصه گزارشگری و اجرا بازگردد.

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

وضعیت جسمانی جواد خیابانی

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir