با آمریکا مذاکره نمیکنیم/ مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی باید شب و روز نشناسند

 

رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت:

با آمریکا مذاکره نمیکنیم / مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی باید شب و روز نشناسند

همزمان با هفته دولت و در آستانه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت پیش از ظهر امروز (چهارشنبه ۷ شهریور) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظّم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار، رهبر انقلاب، شاخص‌های حکومت علوی یعنی عدالت، پارسایی، مردمی و پاک‌دامن بودن را معیار ارزیابی مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره مسائل اقتصادی سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی تأکید کردند: در زمینه اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کارکرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات باید شب و روز نشناسند.

منتفی بودن هر گونه مذاکره با امریکایی‌ها

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر منتفی بودن هر گونه مذاکره با امریکایی‌ها افزودند: نتیجه مذاکره با مسئولان قبلی امریکا که حداقل ظاهرساز بودند اینگونه شد، حالا با مسئولان وقیح و هتاک فعلی که شمشیر را برای ایرانی‌ها از رو بسته‌اند چه مذاکره‌ای داریم بنابراین مذاکره‌ای در هیچ سطحی با امریکایی ها صورت نخواهد گرفت.

رهبر انقلاب مذاکره با ایران را نیاز همه دولت‌های امریکایی خواندند و خاطرنشان کردند: آنها می‌خواهند مانور دهند که ما حتی جمهوری اسلامی ایران را به پای میز مذاکره آوردیم، پس همانگونه که قبلاً به‌طور مشروح و مستدل بیان کرده‌ام، هیچ مذاکره‌ای با آنها انجام نخواهد شد.

مذاکره نکردن با ترامپ

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir