شهرزاد مظفر کیست/ سوابق مربیگری + بیوگرافی شهرزاد مظفر

شهرزاد مظفر کیست/ سوابق مربیگری + بیوگرافی شهرزاد مظفر

شهرزاد مظفر متولد 1349 است و قبل از این‌که وارد فوتسال شود، والیبالیست بود. او نامی آشنا برای والیبال بانوان به شمار می‌رود، اما به هر حال اتفاقاتی باعث شد که او وارد فوتسال و فوتبال شود، اصلی‌ترین دلیل همان علاقه شخصی بود. این علاقه با شدت شهرزاد را درون فوتسال و فوتبال بانوان ایران قرار داد و به سرعت او را تبدیل به یکی از برجسته‌ترین مربیان زن فوتسال کرد. هرچند شهرزاد مظفر مدتی هم در فوتبال بانوان مشغول به کار بود اما فوتسال را تخصص اصلی خودش می‌داند. شهرزادی که در گذشته والیبالیست بود و حالا فوتسالیست و فوتبالیست، به‌سرعت پله‌های ترقی را در مربیگری طی کرد و اکنون بدون تردید شاخص‌ترین مربی ایرانی در فوتسال بانوان به‌شمار می‌رود. شهرزاد لیسانس بازرگانی دارد و دارای مدرک B آسیاست. علاوه بر این اکنون به عنوان مدرس AFC و FIFA در رشته‌های فوتبال و فوتسال تدریس می‌کند. این مربی شناخته‌شده عرصه فوتسال بانوان سرمربیگری تیم‌های ملی فوتبال را از سال 84 تا 89 به عهده داشته و از آبان‌ماه 1390 به عنوان سرمربی فوتسال انتخاب شد.


در آخرین اخبار فدراسیون فوتبال کویت پس از توافق نهایی با «شهرزاد مظفر»، او را به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال زنان کویت انتخاب کرد.

نخستین‌های شهرزاد

شهرزاد مظفر، قصه‌گوی فوتسال بانوان ایران است. او تیم ملی را ساخت، برای قهرمانی آماده‌اش کرد و بزرگ‌ترین بازیکنان زیر نظر او تربیت شدند. تیم ملی فوتسال نخستین بار با او به جام جهانی رفت و در آسیا طعم مقام‌آوری را چشید. این اتفاق سال 2012 در رقابت‌های داخل سالن کره جنوبی افتاد و تیم ملی فوتسال موفق شد نایب‌قهرمان آسیا شود. همه نخستین‌ها با او بود. شهرزاد مظفر را باید بیشتر شناخت. او شایسته این است که به اندازه مربیان لیگ برتر مردان مورد توجه قرار بگیرد به شرط آن‌که این توجه در راستای پیشرفت برای او باشد، نه دامن‌زدن به اختلافات او با دیگر همکارانش.

شهرزاد مظفر سرمربی فوتسال

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir