خبر فوت محمدعلی حسین زاده + علت فوت

خبر فوت محمدعلی حسین زاده + علت فوت

خبر فوت نماینده ی مردم مراغه در حادثه ی رانندگی +‌جزئیات

محمدعلی حسین زاده در سفر برگشت از تهران در اتوبان دچار حادثه رانندگی شد

نماینده مردم مراغه “محمدعلی حسین زاده” فوت کرد

محمدعلی حسین زاده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بهارستان بود که صبح امروز در سانحه رانندگی جان باخت. محمدعلی حسین زاده تاکنون خدمات بسیار زیادی انجام داده است و صبح امروز که عازم تهران بود به دلیل خستگی و خواب آلودگی خودرو اش واژگون شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در این سانحه که در کیلومتر 63 باند جنوبی آزادراه قزوین – زنجان به وقوع پیوست، خودرو پژو پارس واژگون شد.سرهنگ بهرام زینلی افزود: محمدعلی حسین زاده نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی در این حادثه جان باخت و سه سرنشین دیگر این خودرو که از اعضای خانواده وی بودند، مصدوم و به بیمارستان تأمین اجتماعی شهر تاکستان منتقل شدند.

 

وی علت حادثه را بی توجهی راننده به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی عنوان کرد.  محمد علی حسین زاده در دور دوم انتخابات مجلس دهم با 50 هزار و و 980 رای به عنوان منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مراغه، عجب‌شیر، سراجو و قلعه‌چای راهی بهارستان شد.وی برای شرکت در ضیافت شام رئیس جمهور به نمایندگان منتخب مجلس دهم عازم تهران بود که در آزادراه زنجان – قزوین دچار سانحه شد.دکتر حسین زاده  که متولد شهر مراغه است دکتری خود را در رشته انقلاب اسلامی از دانشگاه تهران اخذ کرد و سپس به عنوان عضو هیئت علمی در این دانشگاه مشغول به تدریس شد.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir