آیفون 7 موبایلی که همه را مجذوب خود خواهد کرد + جزئیات

آیفون 7 موبایلی که همه را مجذوب خود خواهد کرد + جزئیات

آیفون 7 که مدت زمان زیادیست طرفداران شرکت اپل را در انتظار گذاشته است، گویا یک نوآوری بسیار جالب است که هر کسی را مجذوب خود خواهد کرد. این موضوع به حدی است که یکی از طراحان اپل گفته است که بدون آیفون 7 نمی توان زندگی کرد. در ادامه مصاحبه ی تیم کوک درمورد آیفون 7 و امکانات آن را آماده کرده ایم. با پرتال دکتر سلام همراه باشید.

چندی پیش خبردار شدیم که کاهش فروش آیفون زنگ خطر را برای مدیران شرکت اپل به صدا درآورده و آنها را به تکاپو انداخته است تا راه تازه ای را برای جلب نظر سرمایه گذاران و سهام داران وال استریت که همواره توقعات زیادی از اپل دارند پیدا کنند. در همین راستا، به نظر می رسد تیم کوک باور دارد که با دادن وعده های مبهم درباره قابلیت های خاص آیفون بعدی اپل، می توان اعتماد سرمایه گذاران را بار دیگر جلب کرد.

تیم کوک که در مصاحبه با شبکه CNBC صحبت می کرد، درباره قابلیت های نسل بعدی آیفون اینطور گفت:

"نوآوری های زیادی را دست اقدام داریم. این قابلیت ها آنقدر جذاب هستند که شما و هر شخس دیگری که دارای گوشی آیفون است را قانع می کند تا گوشی خود را به مدل جدید ارتقا دهد. تصمیم داریم امکاناتی را در اختیار شما قرار دهیم که بدون آنها نمی توانید زندگی کنید. البته امروز هنوز از نیاز خودتان به این قابلیت ها آگاه نیستید. اما وقتی با آنها کار کنید از خودتان می پرسید چطور تا پیش از این بدون این امکانات زندگی می کردم؟"

تیم کوک سخنان خود را با تاکید بر اینکه او و همکارانش تا چه اندازه از این قابلیت های جدید هیجان زده هستند ادامه داد. البته، هیچ یک از این جملات هنوز معنای مشخصی ندارند. کافی است نیم نگاهی به گوشی های هوشمندی که امروزه در جیب های خود داریم بیاندازید، اندروید، iOS و یا حتی ویندوز فون، همه ما به استفاده از آنها عادت کرده ایم و باور داریم زندگی بدون آنها سخت است. به همین دلیل است که در بسیاری از نظرسنجی ها می بینیم افراد زیادی هستند که حاضرند چیزهای زیادی را از دست بدهند، اما گوشی هوشمند را نه.

با این اوصاف، شاید اندکی دشوار باشد که بتوانیم تصور کنیم منظور تیم کوک از این قابلیت های جدید چیست. برخی شایعات حاکی از آن هستند که آیفون بعدی اپل دارای دوربین دوگانه و بلندگوهای استریو خواهند بود، اما بعید است که نتوان بدون این امکانات به زندگی ادامه داد، به خصوص اینکه این قابلیت ها هم اکنون در سایر گوشی های هوشمند وجود دارند. شایعات دیگری نیز درباره امکان شارژ آیفون بعدی اپل به صورت بی سیم و با فاصله از منبع برق به گوش می رسد که شاید بتوان آن را کمی نزدیک به ادعاهای تیم کوک دانست. به هر حال چاره ای نداریم جز اینکه منتظر رونمایی از گوشی هوشمند جدید اپل بمانیم.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir