آخرین خبر از وضعیت جسمی عباس کیارستمی

آخرین خبر از وضعیت جسمی عباس کیارستمی

عباس کیارستمی خالق و طراح اکثر تیتراژهای به یادماندنی( تیتراژ فیلم قیصر) و آفریننده پربیننده ترین فیلم های کوتاه، امروز وضعیت جسمانی خوبی ندارد. در حدی که دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت برای دومین بار از او دیدن کرده است. باهم جرئیات این خبر را دنبال میکنیم.

دکتر رضا پایدار مسئول تیم رسیدگی به درمان عباس کیارستمی گفت: به اتفاق آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت و آقای دکتر حریرچی قائم مقام ایشان، دیدار دیگری از آقای کیارستمی داشتیم و خوشبختانه حال ایشان مساعد است.
وی اضافه کرد: برای ادامه درمان ایشان، برنامه ریزی ویژه ای داریم که در حال اجراست.
دکتر پایدار در پاسخ به این پرسش که کیارستمی چه زمانی به روال عادی زندگی برمی گردد؟ توضیح داد: شرایط ایشان الان هم عادی است اما ممکن است در فاصله یکی، دو ماه آینده یک عمل حراجی تکمیلی داشته باشد؛ با این حال فعلا حالشان خوب است.
وی درباره زمان شروع فعالیت های هنری کیارستمی و بازگشت اش به دنیای فیلمسازی گفت: فعلا ایشان در منزل زندگی می کند اما برای بازگشت شان به کار باید قدری صبر کرد.
عباس کیارستمی فیلمساز صاحب نام اسفندماه گذشته به دلیل ناراحتی گوارشی و در پی دو عمل جراحی در بیمارستان بستری شد و هفتم اردیبهشت ماه از بیمارستان به خانه رفت تا دوره نقاهت خود را در منزل بگذراند.
کارگردان «طعم گیلاس» و «خانه دوست کجاست؟» در روز ترخیص اش از بیمارستان به ایسنا گفته بود: من امروز از بیمارستان مرخص می شوم، اما این مرخصی به معنای بهبودی کامل نیست.
او همچنین مطرح کرده بود: 50 روز در بیمارستان بوده ام و امیدوارم بتوانم پروسه بهبودی ام را در خانه ادامه دهم.
وزیر بهداشت 26 فروردین ماه در بیمارستان به عیادت عباس کیارستمی رفته بود.
© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir