نخستین تصویر منتشر شده از Xbox One S

نخستین تصویر منتشر شده از Xbox One S

امروز صبح ماکروسافت از تصویر ایکس باکس وان اس رونمایی کرد. تصویر بالا که مشاهده میکنید تنها کنسول خارجی این دستگاه میباشد و تا به حال از بازی ها و سطح گرافیک این دستگاه حرفی درز نکرده است ولی کسی هم به دنبال این درز شاعات نیست چراکه تا چند ساعت دیگر مایکروسافت کنفرانس خبری ای دارند که در آن درباره محصول جدیدشان بحث میشود. نظر منتقدان تا به اینجا روی حجم این باکس یا کنسول میباشد.

شرکت مایکروسافت کمتر از ۲۴ ساعت دیگر، کنفرانس E3 خودش را برگزار خواهد کرد. در حالی  که انتظار می‌رود آنها یک مدل کوچک‌تر و باریک‌تر از کنسول ایکس‌باکس وان را معرفی کنند، امروز اولین تصویر از این کنسول جدید به بیرون درز کرد. برخی از منابع آگاه از برنامه‌های مایکروسافت برای بخش ایکس‌باکس به سایت ورج (The Verge) اطلاع داده‌اند که ایکس‌باکس وان «اسلیم» جدید ۴۰ درصد کوچکتر خواهد بود و ظاهراً تصویر منتشر شده نیز یک ایکس‌باکس وان با ابعاد کوچکتر و رنگ سفید را نمایش می‌دهد.

در کنار تصویر کنسول، برخی از خصوصیات آن نیز نوشته شده‌اند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت یک مدل ۲ ترا بایتی از ایکس‌باکس وان اسلیم با قابلیت پخش تصاویر ویدئویی با کیفیت 4K و تصاویر با دامنه‌ی داینامیک بالا (HDR) را معرفی خواهد کرد. این تصویر همچنین اشاره کرده که می‌توان کنسول را در «حالت ایستاده» قرار داد، بنابراین دیگر نیازی نیست کنسول Xbox One S را تنها به صورت افقی قرار دهیم. در توضیحات تصویر به یک «کنترلر ساده شده» نیز اشاره شده است. جزئیاتی در خصوص این «کنترل ساده شده» در دست نیست و خود تصویر نیز تنها یک کنترلر سفید را نمایش می‌دهد. انتظار می‌رود که در کنفرانس فردا اطلاعات بسیار بیشتری در خصوص ایکس‌باکس وان اسلیم بشنویم.

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir