چرا شهرزاد کمال زاده ازدواج نکرده است؟

شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان که به تازگی شهرت خوبی کسب کرده است و نقش آفرین آخر وی را در فیلم های نوروزی دیدیم، در برنامه ی خوشا شیراز به همراه احسان کرمی حاضر شد و صحبت های جنجالی جالبی کرد. او از علت ازدواج نکردنش هم سخن گفت. با ما همراه باشید.

«یکی از دلایلی که من ازدواج نمی‌کنم، وضیعت حاکم در فضای مجازی است، من اگر با یک مردی ازدواج کنم، فردا در فضای مجازی به من می‌گویند شیطون حتما این خیلی پولدار بوده که ازدواج کردی و اگر از من زیباتر بود می‌گویند که مردِ حرام شد!

برنامه این هفته «خوشاشیراز» با حضور احسان کرمی و شهرزاد کمال‌زاده روی آنتن رفت و این بازیگر زن از دلایل ازدواج نکردنش گفت.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه تلویزیونی «خوشا شیراز» به تهیه‌کنندگی شهریار باقری‌نژاد و کارگردانی فرزاد کشاورز، جمعه هر هفته از سیمای مرکز فارس روی آنتن می‌رود و این هفته نیز میزبان احسان کرمی و شهرزاد کمال‌زاده بود.

احسان کرمی در ابتدای این برنامه درباره حضورش در رادیو و برنامه «جمعه ایرانی» گفت: «حضور در آن برنامه برای من افتخار بسیار بزرگی بود، «جمعه ایرانی» عوامل بسیار خلاق و حرفه‌ای و خارق‌العاده ای داشت، اما سیاست‌های رادیو ایران طوری بود که «جمعه ایرانی» تعطیل شد، من همیشه خودم را مدیون سعید توکل و این برنامه می‌دانم.»

کرمی در ادامه افزود: «اگر قرار باشد عنوان شغلی به من داده شود، قاعدتا باید بازیگری باشد، من بازیگر تئاتر هستم، در رادیو هم بازی کردم و اجرا را زیر مجموعه بازیگری می‌دانم.»

او ادامه داد: «سخت‌ترین کار جهان بازی در برنامه‌ای هست که کارگردانش ایرج طهماسب هست، یعنی سریال «کلاه قرمزی»؛ هرچند شیرین‌‌ترین کاری هم هست که انجام داده‌ام. سریال «کلاه قرمزی » که برای نوروز ۹۶ تهیه شد، جالب‌ترین «کلاه قرمزی» بود که ساخته شد و متأسفم که امسال در ایام نوروز پخش نشد. ما بیست قسمت آماده پخش کردیم ولی پخش نشد که من از علت پخش نشدنش بی خبرم. نبودن دنیا فنی‌زاده در ابتدای ضبط «کلاه قرمزی ۹۶» تمام ما خصوصا آقای طهماسب را با بغض و اشک همراه کرد ولی خانم شیما بخشنده که از امسال عروسک گردان کلاه قرمزی بودند، بسیار در‌ کارشان عالی هستندم. ما به خاطر نبودن دنیا فنی‌زاده بیشترین و بهترین تلاشمان را کردیم که کلاه قرمزی ۹۶ بسیار عالی شود.»

در ادامه برنامه، شهرزاد کمال‌زاده، بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: «من از کودکی به بازیگری علاقه داشتم، ولی پدرم علاقه‌ای نداشت که من وارد این حرفه شوم، از 16 سالگی به طور آهسته و پیوسته وارد این حرفه شدم و حدود 16 سال است که دارم بازیگری می‌کنم.»

کمال‌زاده ادامه داد: «من اگر هنر خوانده بودم بدون شک راحت‌تر بودم چون وقتی یک نفر تئوری یک کار را بداند، راحت‌تر است ولی چون پدرم دوست داشت که من یک رشته مهندسی بخوانم، در دانشگاه کامپیوتر خواندم ولی من بازیگری را از قبل از دانشگاه شروع کرده بودم.»

بازیگر سریال «مرز خوشبختی» توضیح داد: «من از  سال ۹۱ با سریال «راه طولانی» و بعد از آن سریال «بچه‌های نسبتا بد» سیروس مقدم ،سریال «نیاز» و «مرز خوشبختی» سهیلی‌زاده و سریال «آمین» بهرنگ توفیقی به طور مداوم کارم را ادامه دادم.»

شهرزاد کمال‌زاده در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: «نقش‌هایی که در این چند وقت اخیر کار کردم، نقش‌هایی بود که هر کسی در هر جای دنیا می توانست با آن همذات پنداری کند. من خیلی از نقش‌هایی که دوست داشتم بازی کنم هنوز به من پیشنهاد نشده است.»

این بازیگر در ادامه با اشاره با مجرد بودنش گفت: «یکی از دلایلی که من ازدواج نمی‌کنم، وضیعت حاکم در فضای مجازی است، من اگر با یک مردی ازدواج کنم، فردا در فضای مجازی به من می‌گویند شیطون حتما این خیلی پولدار بوده که ازدواج کردی و اگر از من زیباتر بود می‌گویند که مردِ حرام شد! تمام ما ایرانی هستیم و باید خیلی همدیگر را دوست داشته باشیم نه اینکه در فضای مجازی دل همدیگر را به درد بیاوریم و بشکنیم.»

بازیگر سریال «آمین» افزود: «من برای جشنواره فیلم عراق به کربلا دعوت شدم، من از کودکی عشق عجیبی به امام حسین (ع) دارم. من دست تک تک مرزبانان و همچنین مدافعین حرم را می‌بوسم که اگر ما در آرامش زندگی می‌کنیم برای جانفشانی‌های این عزیزان است.»

کمال‌زاده اظهار داشت: «من یکی از آرزوهایم این است که فقر و بیماری و جنگ ریشه کن شود چون هر کدام از اینها بسیار مرا ناراحت می‌کند، من خیلی دوست دارم همه جای دنیا را ببینم و اگر بازیگر نمی‌شدم حتما جهانگرد می‌شدم. دوست دارم نقش ‌هایی را بازی کنم که در این 16 سال خیلی منتظرش بودم.»

این بازیگر در پایان صحبت‌هایش گفت: «از این هفته قرار است از شبکه یک سیما سریال «دیوار شیشه‌ای» که کار بسیار خوبیست و من هم در این سریال بازی کردم، پخش شود.»

 

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir