تاریخ دقیق پخش پایتخت 5 + عکس

آخرین اخبار از سریال پایتخت 5 و زمانبندی پخش
ماجرای سریال پایتخت 5 و معرفی بازیگران
با توجه به اینکه پیش تولید سریال "پایتخت 5" همچنان ادامه دارد، سریال "لبخند رخساره" گزینه منطقی‌تری برای شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان به نظر می‌رسد.
برخلاف شایعه‌هایی که به تازگی درباره توقف پیش تولید فصل پنجم سریال تلویزیونی "پایتخت" شنیده شد اما گروه تولید همچنان در مرحله پیش تولید این سریال به سر می‌برند و ضبط این اثر به زودی آغاز می‌شود.
براساس آنچه پیشتر اعلام شده بود ، قرار بود سریال "پایتخت5" روز بیست و پنجم فروردین ماه کلید بخورد اما این تاریخ سپری شد و این سریال جلوی دوربین قرار نگرفت.
سریال "پایتخت5" در شهرهای تهران، شیرگاه در شمال ایران و قشم یا کیش در جنوب کشور تصویربرداری می‌شود.
همچنین قرار است گروه سازنده سریال "پایتخت"، 4 قسمت از این سریال پربیننده را در خارج از کشور و در قبرس و یونان ضبط کنند.
در فصل پنجم سریال "پایتخت" هنرمندان ثابت این مجموعه یعنی احمد مهران فر، محسن تنابنده، علیرضا  خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی و هومن حاجی عبدالهی به ایفای نقش می‌پردازند و بهرام افشاری نیز به عنوان بازیگر جدید به این سریال اضافه می‌شود.
بهرام افشاری در سریال "پایتخت5" نقش پسر بزرگ بهبود را که مهران احمدی نقش او را ایفا می‌کند، بر عهده دارد.
سیروس مقدم کارگردان سریال "پایتخت" چندی پیش گفت: هر آنچه که به محور خانواده بازمی‌گردد ، خط عمده سریال "پایتخت" است و از این جهت می‌توان گفت که ارزش‌ها در واقع همان ارزش‌های خانوادگی است با این تفاوت که این مرتبه در یک موقعیت حساس‌تری قرار می‌گیرد.
پیش‌تر از سریال "پایتخت5" به عنوان گزینه ماه رمضان شبکه یک سیما سخن گفته شده بود اما با توجه به اینکه این سریال هنوز تصویربرداری خود را آغاز نکرده، پخش سریال "لبخند رخساره" که مدت‌ها پیش به ضبط خود پایان داد، گزینه منطقی‌تری برای ماه رمضان شبکه یک به نظر می‌رسد.
گزارش از: بهاره کنجکاوفرد
© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir