رقص ترامپ با پادشاه عربستان!

دونالد ترامپ که آوازه بیماری پارانوئید آن همه جا پخش شده، در اولی سفرش به عربستان در اقدامی عجیب و غریب با پادشاه عربستان و گروه همراهش رقصیدند! رقصی همراه با شمشیر و حرکات موزون فراوان! در این مطلب برای شما چندین عکس از این اتفاق مهم آماده کردیم که ببینید و روحیه شادی پیدا کنید! چرا که چه کسی باورش میشود رییس جمهور آمریکا با پادشاه عربستان دست در دست هم برقصند!

دونالد ترامپ با ملک سلمان بن عبدالعزیز رقص سنتی عربستان به نام «العرضه» را اجرا کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا که در اولین سفر خارجی خود از زمان انتصابش در این پست وارد ریاض شد در رقص سنتی این کشور به همراه ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان شرکت کرد.

پادشاه عربستان به همراه میهمانش زمانی که در مرکز تاریخی ملک سلمان بودند این رقص را اجرا کردند.

رقص سنتی العرضه النجدیه که در عربستان همان العرضه نیز خوانده می‌شود عبارت است از رقصی سنتی گروهی که در مراسم‌ها، جشن‌ها و اعیاد برگزار می‌شود و ابیات و سرودهای مشخصی در آن خوانده می‌شود در این رقص با شمشیر حرکت‌های مشخصی انجام می‌شود و در آن انواع طبل‌ها استفاده شده و کسانی که در این رقص مشارکت دارند لباس‌های خاصی می‌پوشند.

همچنین عبدالله رشاد خواننده عربستانی که در نشست دونالد ترامپ و ملک سلمان حضور داشت ترانه‌ای به زبان انگلیسی «Together we prevail» خواند که مضمون آن در زمینه سازش بین ملت‌ها و همبستگی بین مسلمانان و مسیحیان بود.

   

منبع: جام جم آنلاین
© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir