در خودکار درون ریه جا خشک کرده بود!

در خودکار درون ریه جا خشک کرده بود!

در خودکار شیئی بی ارزش و ساده است که برای یک مرد چینی سالها مشکلات فراوانی ایجاد کرده بود. با اسکن های مختلف از ریه و راههای تنفسی وی یک در خودکار به طرز باورنکردنی در ریه این مرد چینی مشاهده شد که راههای تنفسی وی را بسته و باعث ایجاد سرفه های شدید و تنگی نفس در بدن وی شده بود.

یافتن درِ خودکار در ریه مرد چینی , این مرد چینی که خود را “وانگ” معرفی می‌کند در مصاحبه با رسانه‌های محلی گفت: در تمام دوران کودکی و نوجوانی از سرفه‌های شدید رنج می‌بردم و هیچ پزشکی نتوانست بیماری من را تشخیص دهد.

سرفه‌های شدید از ۶ سالگی با من همراه بود.

آنچه از ریه این مرد خارج شد بسیار تعجب برانگیز بود. پزشکان درِ خودکاری را که سال‌های قبل درون ریه مرد فرو رفته بود را مشاهده کردند.

با تشخیص پزشکان، وانگ به خاطر آورد در یک عمل شیطنت آمیز دوران کودکی، درِ خودکار را در دهان یا بینی خود فرو کرده و همین موجب سرفه‌های وحشتناک وی طی سالهای گذشته شده است.

پزشک جراح وانگ می‌گوید: اسکن‌های پیشرفته از ریه این مرد نشان داد که جسمی مسیر ورود هوا به ریه‌های وی را مسدود کرده و تنفس وی را سخت کرده است. با آندوسکوپی مشخص شد درِ یک خودکار از دهه ۱۹۹۰ در ریه او باقی مانده و موجب اختلالات تنفسی وی شده است.

این مرد تحت عمل جراحی قرار گرفت و طی چند روز آینده از بیمارستان مرخص می‌شود.

باشگاه خبرنگاران

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir