سرمربی تیم ملی راگبی بازداشت شد

 سرمربی تیم ملی راگبی بازداشت شد
 سرمربی تیم ملی راگبی کشورمان به دلیل پاس نشدن چک بازداشت شد. وی چکی معادل هفتاد و شش میلیون تومان برای هزین های سفر این تیم نوشته است که به دلیل ناتوانی در پرداخت این چک به زندان افتاده است. صحبت های زیادی در این باره با انجمن راگبی و برادر علیرضا اعرابی سرمربی تیم ملی راگبی شده است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 سرمربی تیم ملی راگبی کشورمان به دلیل بدهی بازداشت شد.

 سرمربی تیم ملی راگبی در حالی که شاید فکرش را نمی‌کرد به خاطر اعزام تیم‌ملی روزی به زندان بیفتد دچار چنین مشکلی شده است.

علیرضا اعرابی سرمربی تیم ملی راگبی ایران که برای حضور این تیم در مسابقات غرب آسیا چکی برای خرید بلیت اعزام داده بود، به دلیل پاس نشدن آن راهی زندان شد.

این چک مربوط به سال 94 بوده و حالا بعد از گذشت 2 سال طلبکاران دست به کار شده و نسبت به آن اقدام کردند و در نهایت به دلیل عدم توانایی مالی اعرابی و از سوی دیگر کنار کشیدن انجمن راگبی از پرداخت این تعهد، او را روانه زندان اوین کرده‌اند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که پیش از اعزام قرار بوده حامی مالی برای پرداخت هزینه‌ها پیدا شود.

شرکت ساپکو که عنوان شده بود قرار است به عنوان حامی مالی تیم ملی راگبی این هزینه را تقبل کند، تنها به پرداخت جوایزی بسنده کرد و هزینه سفر ملی‌پوشان را متقبل نشد و برهمین اساس اعرابی برای جلوگیری از لغو شدن سفر به رقابت‌های غرب آسیا و به امید اینکه پس از بازگشت هزینه‌ها از سوی انجمن راگبی پرداخت شود چک شخصی خودش را پرداخت می‌کند.

مسعود اعرابی، برادر این مربی مدعی است در وزارت ورزش مدارکی وجود دارد که مشخص شده آنها هزینه‌های این اعزام را به انجمن راگبی داده‌اند اما انجمن زیر بار آن نمی‌رود و مسئولان آن معتقدند اعرابی به خاطر چکی که به برادرش داده، بازداشت شده و انجمن خودش دسته چک دارد.

برادر سرمربی تیم ملی راگبی در این‌باره اظهار داشت: برای اعزام تیم ملی، مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش وجود داشته و تیم ملی برای تفریح اعزام نشده است. کل هزینه‌ها نزدیک 170 میلیون تومان بوده و چکی که برادرم به خاطر آن راهی زندان شده، نزدیک 8 میلیون تومان است. روز گذشته با من تماس گرفته شد و حتی شماره آژانسی که چک را به او پرداخت کرده بودیم، از من گرفتند. برادرم در زندان است و آنها همچنین به دنبال محکوم کردن من هم هستند.

وی افزود: ما در حال حاضر در وزارت ورزش هستیم تا تکلیف این موضوع مشخص شود. برای خارج شدن برادرم هم از زندان تنها باید بدهی طلبکاران پرداخت شود.

سرویس ورزشی جام نیـوز

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir