تصادف اتوبوس حامل اساتید در ملایر همدان تعداد کشته و زخمی

تصادف اتوبوس حامل اساتید در ملایر همدان تعداد کشته و زخمی

تصادف اتوبوس حامل اساتید,تصادف اتوبوس حامل اساتید در همدان,واژگونی اتوبوس اساتید کشور در جاده ملایر

بامداد روز شنبه 7 بهمن ماه 96 اتوبوس حامل اساتید دانشگاه های کشور بر اثر خروج از مسیر اصلی در جاده ملایر - اراک ، یک کشته و 24 زخمی بر جای گذاشت. اساتید دانشگاه های سراسر کشور برای حضور در سمیناری در نجف اشرف، از قم سوار اتوبوس شده و قصد داشتند از مرز مهران راهی نجف اشرف شوند. سرنشینان این اتوبوس که 19 مرد و 5 زن بودند همگی مجروح شدند.

شش نفر از مجروحان این حادثه بستری شدند که یکی از اساتید 52 ساله به علت فشار خون و حمله قلبی در بیمارستان جان خود را از دست داد ؛ مابقی مجروحان این سانحه جاده ای به صورت سرپایی مداوا می شوند.

تصادف اتوبوس حامل اساتید,تصادف اتوبوس حامل اساتید در همدان,واژگونی اتوبوس اساتید کشور در جاده ملایر

سرهنگ عزیزی در ادامه اظهار کرد : طبق بررسی های صورت گرفته این اتوبوس و رانندگان آن متعلق به استان ایلام هستند و راننده این وسیله نقلیه معتاد و تست آن مثبت بوده است و کمک راننده نیز فاقد دفترچه رانندگی است. مدیر فنی تعاونی که مجوز تردد به یک خوردو می دهد باید مدارک هویتی راننده و کمک راننده از جمله گواهینامه و دفترچه رانندگی را بررسی کند و در صورت تایید، اجازه جابجایی مسافر را بدهد.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود : چهره این راننده به واضح معتاد بودن او را نمایان می کند همچنین دفترچه کمک راننده پیشتر توسط پلیس راه ایلام ضبط شده است بنابراین نباید مجوز تردد به این راننده داده می شد. اخبار جدیدتر از همین طریق در پرتال دکتر سلام ارائه می شود.

تصادف اتوبوس حامل اساتید در همدان

© مجله پزشکی و سلامت دکتر سلام | Hidoctor.ir