مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است؟

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است؟

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است,اختلاف سنی مهناز افشار و همسرش

همسر مهناز افشار محمد یاسین رامین و اختلاف سنی مهناز افشار با همسرش، سلبریتی ایرانی با ۷ میلیون فالوور در اینستاگرام به یکی از دغدغه های کاربران تبدیل شده است که تصمیم گرفتیم با انتشار پستی کاربران فهیم ایرانی را از این دوگانگی خارج کنیم.

مهناز افشار در مصاحبه با برنامه ای همه ابهامات زندگی خود برای طرفدارانش را توضیح داد و گفت اختلاف سنی با همسرم ۴ سال است و من از او چهارسال بزرگتر هستم.

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتره

مهناز افشار گفت : محمدیاسین متولد ۱۳۶۰ است و من متولد ۱۳۵۶ و دقیقا من چهار سال از همسرم بزرگتر هستم . نکته وحشتناک ازدواجم نسبت دادن سن برادر همسرم که ۱۳۶۶ می باشد به یاسین بود که چون تابویی اوایل ازدواجم بود و حتی سن و عکس همسرم را اشتباه منتشر کرده بودند.

محبوبیت این بازیگر از تعداد فالوورهای او در اینستاگرام مشخص است که از هفت میلیون گذشته است و این نشان می دهد این هنرمند سینمای ایران یکی ستاره ها و پر طرفدارترین هنرمندان است.
وی در مصاحبه با فریدون جیرانی درباره سن همسرش گفت : از اوایل ازدواجم با یاسین ابهاماتی بر سر زبان ‌ها افتاد که دوست دارم به شکلی درست این ابهامات و شایعات را برطرف کنم.

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است,اختلاف سنی مهناز افشار و همسرش

محل تولد دخترش لیانا آلمان بوده یا ایران؟

دخترم لیانا جایی متولد شده که پدرش متولد شده است یعنی در آلمان. این تصمیم همسرم بود که جایی که خودش متولد شده، دخترش هم متولد شود. اما قانون آلمان شبیه جای دیگری در دنیا نیست من و همسرم اصولاً به ژن خوب اعتقاد نداریم و به عملکرد معتقدیم.

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است,اختلاف سنی مهناز افشار و همسرش

لازم به ذکر است که مهناز افشار در خرداد ماه ۱۳۹۳ در مصاحبه با سایت پرده سینما چیز دیگری درباره سن همسرش گفته بود و ابزار کرده بود که من و رامین با هم هم سن هستیم و او نیز مانند من متولد ۱۳۵۶ است . وی گفته بود : خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسین رامین که هم سن من و متولد ۵۶ است. لازم به ذکر است که افشار همسر دوم محمدیاسین رامین است.

مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است

محمد امین اکرمی

۲۱ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی