آیا حامد و لیلا در سریال پدر با هم ازدواج می کنند؟ اسپویل قسمت آخر

آیا حامد و لیلا در سریال پدر با هم ازدواج می کنند ؟ اسپویل قسمت آخر

ازدواج حامد و لیلا در سریال پدر در قسمت های آخر داستان سرنوشت لیلا و حامد در سریال پدر آیا به هم میرسند با هم ازدواج می کنند

آیا حامد و لیلا در سریال پدر با هم ازدواج می کنند

قسمت آخر سریال پدر چه می شود

اگر از بینندگان پر و پا قرص سریال پدر هستید، پس حتماً دوست دارید بدانید قسمت آخر سریال پدر چه می شود و آیا حامد و لیلا با هم ازدواج می کنند و به عشقشان می رسند؟

داستان سریال پدر روایتگر عاشقانه و جذاب می باشد . بازیگر های اصلی این سریال سینا مهرداد در نقش حامد و ریحانه پارسا در نقش لیلا می باشند . لیلا  در این سریال دختری شاد با عقایدی در تضاد با عقاید حامد بود .

اما با گذشت زمان لیلا (ریحانه پارسا ) شیفته حامد (سینا مهرداد )می شود و بدنبال او می رود و به او ابراز علاقه می نماید …. پس از گذشت ماجراهای زیاد در قسمت های پایانی سریال لیلا و حامد ازدواج خواهند کرد اما طبق حادثه ای حامد خواهد مرد و لیلا تنها می شود ……

بازیگران سریال پدر عبارتند از : مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری، اکبر رحمتی، مژگان ترانه، الهام طهموری، ساناز طاری، شهاب مهربان، مهتاب شیروانی، پوریا سلطانزاده، سید حسام میثاق و با حضور بیژن امکانیان و با معرفی ریحانه پارسا در نقش لیلا این سریال را میتوان سریالی پر بازیگر دانست.

آیا حامد و لیلا در سریال پدر با هم ازدواج می کنند

این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود. این سریال در ژانر عاشقانه اجتماعی ساخته و پرداخته شده است. زمان بازپخش سریال پدر تکرار روز بعد : ۰۰:۴۰ بامداد، ۹:۱۰ و ۱۶:۱۵ می باشد.

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

داستان سریال دل

محمد امین اکرمی

۴ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی