معرفی بازیگران و داستان فیلم جشن دلتنگی

معرفی بازیگران و داستان فیلم جشن دلتنگی

پوریا آذربایجانی یکی از کارگردان خوب کشورمان در جدیدترین اثر خود یک فیلم سینمایی متفاوت با بازی بازیگران مطرح و محبوب سینمای کشور را به روی صحنه خواهد برد . این فیلم که جشن دلتنگی نام دارد قرار است به یکی از موضوعات مهم و اساسی مردم در زمان حال پرداخته شود . شاید متوجه شده باشید که موضوع این فیلم قرار است چه چیزی باشد !

فضای مجازی ، موضوعی است که در این فیلم به آن پرداخته خواهد شد . فیلم جشن دلتنگی قرار است امسال در جشنواره فجر اکران شود . در این فیلم بازیگران توانایی به ایفای نقش پرداخته اند که از شناخته ترین آنها می توان به محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته آ پناهی ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، پریوش نظریه و … نام برد . در ادامه این مطلب عوامل و بازیگران این فیلم را به طور کامل معرفی خواهیم کرد.

فیلم سینمایی جشن دلتنگی,جشن دلتنگی,بازیگران فیلم جشن دلتنگی

اگر بخواهیم به یکی از آثار خوب و شناخته‌شده پوریا آذربایجانی در سینمای ایران اشاره کنیم، باید از فیلم روایت‌های ناتمام نام ببریم که توانست جوایز متعددی را در جشنواره‌های داخلی و خارجی از آن خود کند. وی حالا امیدوار است که با جشن دلتنگی دوباره یک داستان درام را که با یکی از موضوعات پرحاشیه جامعه امروز ایران گره خورده است، به خوبی به تصویر بکشد. در زیر می‌توانید تیزر این فیلم و فهرست کامل بازیگران آن را مشاهده کنید.

فیلم سینمایی جشن دلتنگی,جشن دلتنگی,بازیگران فیلم جشن دلتنگی

فیلم جشن دلتنگی‌

یکی از داغ‌ترین موضوعات در حال حاضر در کشور، موضوع فضای مجازی است، موضوعی که چند سالی است در کشور به راه افتاده و با این عمر کوتاهش، مخاطبان بسیاری را به سمت خود کشانده است. پوریا آذربایجانی این بار این سوژه را برای خود برگزیده است و « فیلم جشن دلتنگی‌ »اش را با همین مضمون جلوی دوربین برده است.

محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته آ پناهی‌ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، ساغر قناعت، پریوش نظریه، امید روحانی، روزبه فدوی، عرفان ناصری، علی دهبان، ندا عقیقی، اشکان منصوری به عنوان بازیگران فیلم جشن دلتنگی هستند.

فیلم سینمایی جشن دلتنگی,جشن دلتنگی,بازیگران فیلم جشن دلتنگی

عوامل فیلم سینمایی جشن دلتنگی عبارتند از:کارگردان: پوریا آذربایجانی، نویسنده فیلمنامه: پوریا آذربایجانی و مونا سرتوه، مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست، موسیقی : فردین خلعتبری، صداگذار: محمود موسوی نژاد، تدوین : خشایار موحدیان، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، صدابردار: آرش برومند، جلوه های ویژه بصری :بهنام خاکسار، صحنه آرا: مرتضی فربد. مدیر تدارکات: حسین روز بهانی، دستبار اول فیلمبردار: مهرداد لشگری نژاد. منشی صحنه: آرزو نیکپور، مدیر صحنه: امیرعباس دهقانی، دستیار تدارکات: اسماعیل شاهیوند، عکاس: مونا سرتوه، مدیر روابط عمومی و تبلیغات : علی زادمهر، تهیه‌کننده و مدیرتولید: علی قائم‌مقامی.

فیلم سینمایی جشن دلتنگی,جشن دلتنگی,بازیگران فیلم جشن دلتنگی

myportal

۱۰ بهمن ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی