ثبت نام کمک هزینه سفر نوروزی برای بازنشستگان ۹۷ برای عید/شرایط

ثبت نام کمک هزینه سفر نوروزی برای بازنشستگان ۹۷

ثبت نام کمک هزینه سفر نوروزی برای بازنشستگان نوروز 97

دولت برای نوروز سال ۹۷ و سفرهای نوروزی تصمیم گرفته است ۴٫۰۰۰ نفر از بازنشستگان کشور را با اهدای کمک هزینه سفر نوروزی برای سفرهای سیاحتی و زیارتی برای فرد بازنشسته و یک نفر همراه واگذار نماید. نحوه ثبت نام کمک هزینه سفر نوروزی برای بازنشستگان در ادامه قرار گرفته است. شرایط اعطای تسهیلات سفر برای بازنشستگان برای عید طبق مفاد زیر می باشد :

بازنشستگان می توانند برای سفرهای داخلی از کمک هزینه ۳۳۰ هزار تومانی برای هر نفر و برای سفر به عتبات عالیات نیز از کمک هزینه ۶۶۰ هزار تومانی برای هر نفر استفاده کنند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام برای استفاده از تسهیلات سفرهای نوروزی از پانزدهم بهمن ماه آغاز شده است.

نحوه ثبت نام و جزئیات این تسهیلات در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir اعلام شده و تا زمانی که ظرفیت سفرها تکمیل نشده می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

رشیدی در مورد افراد پشت نوبت دریافت این کمک هزینه‌ها برای سفرهای عتبات عالیات گفت: در برخی از اوقات سال و در برخی از استان‌ها محدودیت‌هایی است که در قرارداد جدید قرار شده ۳۱ استان کشور را سهمیه‌بندی کنیم و به هر استان سهمیه خاص خودش را بدهیم.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از تدارک ویژه برای اعزام بازنشستگان به سفر عتبات عالیات از طریق فرودگاه‌های مراکز استانی خبر داد.

شرایط اعطای کمک هزینه سفر نوروزی برای بازنشستگان

محمد امین اکرمی

۵ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی