برنامه قطعی برق آذربایجان شرقی| جدول زمانبندی قطع برق و خاموشی

برنامه قطعی برق آذربایجان شرقی| جدول زمانبندی قطع برق و خاموشی

برنامه های خاموشی در آذربایجان شرقی جدول قطع برق آذربایجان شرقی امروز جدول زمانبندی خاموشی برق در آذربایجان شرقی

زمان اعمال خاموشی در آذربایجان شرقی زمان و ساعات احتمالی قطعی برق در استان آذربایجان شرقی

برنامه بلوک بندی قطع برق در آذربایجان شرقی ساعات قطعی برق آذربایجان شرقی

امروز برق کدام مناطق آذربایجان شرقی قطع می شود

برنامه قطعی برق آذربایجان شرقی,جدول قطعی برق آذربایجان شرقی,زمانبندی قطع برق آذربایجان شرقی

جدول خاموشی برق آذربایجان شرقی

در پی افزایش مصرف برق در استان های کشور و کمبود تولید برق در سراسر کشور، برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید برق در استان ها بویژه آذربایجان شرقی منتشر گردیده است که در ادامه ملاحظه می کنید.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از مشترکان خود خواهشمند است در ساعات اوج مصرف ۱۲ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳ در مصرف برق صرفه جویی کنند ( فقط ۱۰% کاهش مصرف برق در هر خانواده به صرفه جویی کمک بسیاری می کند ) و با انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعات، مجموعه صنعت برق را در تامین برق پایدار یاری رسانند.

برنامه قطعی برق در آذربایجان شرقی کاملا احتمالی می باشد و پیش‌بینی مدیریت اضطراری بار شبکه، ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش‌بینی انجام شده و یا حتی درصورت صرفه‌جویی از سوی مشترکان، اعمال نگردد.

جدول زمانبندی خاموشی برق در مناطق آذربایجان شرقی

پیش تر نیز اعلام شده بود که در صورتی که از شنبه مصرف برق کاهش نیابد، به ناچار جدول زمانبندی قطع برق در آذربایجان شرقی منتشر می شود. عده ای اعلام کردند که اگر قطعی برق ادامه دارد بهتر است جدول زمان بندی قطعی برق در اختیار مردم قرار گیرد.

سخنگوی صنعت برق گفت که انتشار جدول زمان بندی قطعی برق به معنای خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده نیست و ادامه داد که با افزایش درجه حرارت و مشکلاتی که ممکن است در شبکه اتفاق بیفتد، احتمال دارد برخی نقاط با محدودیت‌هایی روبه رو شوند.

دانلود برنامه قطعی برق آذربایجان شرقی

برای دانلود و آموزش برنامه زمانبندی خاموشی های ناشی از کمبود تولید شرکت برق توزیع استان آذربایجان شرقی روی لینک زیر کلیک کنید.

” دانلود ”

همچنین در پرتال دکتر سلام بخوانید :

برنامه قطعی برق البرز

محمد امین اکرمی

۲۱ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی