زمان پیش فروش بلیت قطار تابستان ۹۷ برای بازه ۱۶ مرداد تا ۳۱ شهریور ۹۷

زمان پیش فروش بلیت قطار تابستان ۹۷ برای بازه ۱۶ مرداد تا ۳۱ شهریور ۹۷

زمان فروش بلیت قطار مسافری در تابستان ۹۷ کی برای بلیت قطار اقدام کنیم پیش فروش بلیط قطار ۹۷

تاریخ پیش فروش بلیت قطار تابستان ۹۷ زمان دقیق پیش فروش بلیط قطار مسافری تابستان ۹۷

زمان پیش فروش بلیت قطار تابستان 97,پیش فروش بلیت قطار مسافری تابستان 97,زمان فروش بلیت قطار تابستان 97

از پنجشنبه ۴ مرداد ماه ۹۷ افرادی که قصد مسافرت دارند، می توانند برای خرید بلیت به سایت راه آهن جمهوری اسلامی مراجعه کنند و بلیت مقصد خود را خریداری کنند.

همانطور که در بالا نیز عنوان شده است، زمان پیش فروش بلیت قطار تابستان ۹۷ از ۴ مرداد ۹۷ آغاز می شود و بلیط ها برای بازه زمانی ۱۶ مرداد ۹۷ تا ۳۱ شهریور ۹۷ به فروش می رسند.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری ساعت ۱۰ صبح روز چهارم مردادماه به صورت همزمان از طریق مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور و از طریق اینترنتی انجام خواهد شد.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافربری شرکت های ریلی کشور برای بازه زمانی یکم تیر تا ۱۵ مردادماه امسال نیز روز ۲۷ خرداد امسال در سراسر کشور اجرایی شد.
عضو هیات مدیره انجمن شرکت های حمل ونقل ریلی یاداور شد:

چندی پیش ۱۰ درصد به قیمت بلیت قطارهای مسافری افزوده شد که از روز یکم تیرماه به اجرا درآمد و در واقع بلیت قطارهای تابستانی با ۱۰ درصد افزایش به متقاضیان عرضه می شود.

«علیرضا شیخ طاهری» افزود: قیمت بلیت قطارهای مسافری آخرین بار در سال ۹۴ در کشور افزایش یافت و با توجه به تورم و رشد هزینه های شرکت های ریلی از جمله دستمزدها و قیمت قطعات و تجهیزات افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری اجتناب ناپذیر بود.

رئیس هیات مدیره شرکت سفیر ریل با بیان این که شرکت های ایرانی پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی قیمت ها را ارائه داده بودند، اما سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با ۱۰ درصد موافقت کرد.

به گفته وی پس از بررسی ها در نهایت با افزایش ۱۰ درصدی قیمت ها در تمام مسیرهای ریلی موافقت شد.

شیخ طاهری با بیان این که حاشیه سود شرکت های ریلی بسیار اندک است، اظهارداشت: چنانچه این افزایش قیمت ها اعمال نمی شد، شرکت های ریلی بسیار زیانده می شدند و تراز مالی برخی از شرکت ها منفی می شد.

/ راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

محمد امین اکرمی

۲ مرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی